Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KENT JACKET
KENT JACKET
KENT JACKET
KENT JACKET
CHAMPION

KENT JACKET

Код на производ: CHWS183106-001
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2018, Зима 2018
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""