Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICON EDITION SWINGMAN JERSEY (BOSTON CELTICS)
ICON EDITION SWINGMAN JERSEY (BOSTON CELTICS)
ICON EDITION SWINGMAN JERSEY (BOSTON CELTICS)
ICON EDITION SWINGMAN JERSEY (BOSTON CELTICS)
NIKE

ICON EDITION SWINGMAN JERSEY (BOSTON CELTICS)

Код на производ: 864461-321
5.390,00 MKD
3.773,00 MKD
3.773,00 MKD
Заштеда: 1.617,00 MKD
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XS
  • XS 88
  • S 88-96
  • M 96-104
  • L 104-114
  • XL 112-124
  • 2XL 124-136
  • 3XL 136-148
  • 4XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Сезона Есен 2018
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""