Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLOID VEST
FLOID VEST
FLOID VEST
FLOID VEST
Код на производ:
(UMS183141-02)
UMBRO

FLOID VEST

Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
  • XXL XXL
  • 3XL *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Есен 2018, Есен 2019
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
XXL XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Елек
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Фудбал
Сезона Есен 2018, Есен 2019
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S S
M M
XL XL
L L
XXL XXL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""