Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE MENS SWEAT SHIRT
LONSDALE MENS SWEAT SHIRT
LONSDALE MENS SWEAT SHIRT
LONSDALE MENS SWEAT SHIRT
LONSDALE

LONSDALE MENS SWEAT SHIRT

Код на производ: 183106-24
2.190,00 MKD
1.314,00 MKD
1.314,00 MKD
Заштеда: 876,00 MKD
Извести ме за попуст
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
  • XXL *
  • 4XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дуксер
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Есен 2018
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""