Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

STUDIO PANTS
STUDIO PANTS
STUDIO PANTS
STUDIO PANTS
Код на производ:
(CHG181211-802)
CHAMPION

STUDIO PANTS

Претходна цена
1.690,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Моментална Цена
790,00 ДЕН
Заштеда: 900,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Фитнес
Сезона Пролет 2019
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS XS
S S
M M
L L
XL XL

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""