Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KAPA ILLI
Код на производ:
(8 58831 618-990)
ICEPEAK

KAPA ILLI

Претходна цена
990,00 ДЕН
Моментална Цена
990,00 ДЕН
Цена со попуст
495,00 ДЕН
Заштеда: 495,00 ДЕН
Извести ме за попуст
  • OS
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скијање
Сезона Есен 2017
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
OS OS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Капа
Основна поделба Опрема
Пол Unisex
Намена Скијање
Сезона Есен 2017
Бренд ICEPEAK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
OS OS

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""