Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SIARA JR
SIARA JR
SIARA JR
SIARA JR
Код на производ:
(29551-000-00442)
KILLTEC

SIARA JR

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 92 *
  • 104 *
  • 116 *
  • 128 128
  • 140 140
  • 152 152
  • 164 164
  • 176 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Сезона Есен 2017
Бренд KILLTEC
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 128
140 140
152 152
164 164

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Деца-девојчиња
Намена Скијање
Сезона Есен 2017
Бренд KILLTEC
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
128 128
140 140
152 152
164 164

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""