Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
GSW M NK SWGMN JSY ROAD
NIKE

GSW M NK SWGMN JSY ROAD

Код на производ: 864475-495
5.390,00 ДЕН
3.773,00 ДЕН
3.018,00 ДЕН
Заштеда: 2.372,00 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 88
  • S 88-96
  • M 96-104
  • L 104-114
  • XL 112-124
  • XXL 124-136
  • XXXL 136-148
  • 2XL 124-136
  • 3XL 136-148
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Дрес
Основна поделба Текстил
Пол Машки
Намена Кошарка
Сезона Есен 2018
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
S 88-96
XL 112-124
XS 88
M 96-104
L 104-114
XXL 124-136
XXXL 136-148
2XL 124-136
3XL 136-148

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дрес 864461-321
3.018,00 ДЕН
3.773,00 ДЕН
5.390,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дрес 864467-677
3.018,00 ДЕН
4.312,00 ДЕН
5.390,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""