Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CAMILLE JACKET
CAMILLE JACKET
CAMILLE JACKET
CAMILLE JACKET
CHAMPION

CAMILLE JACKET

Код на производ: CHBG173207-003
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Јакна
Основна поделба Текстил
Пол Женски
Намена Outdoor
Сезона Есен 2017
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""