БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Погледнете повеќе
02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

L.DOWN JACKET+F L.DOWN JACKET+F

L.DOWN JACKET+F

Јакна
Код на производ: 2818E-36
36.490,00 MKD
22.990,00 MKD
Заштеда: 37%
Одберете големина
 • 42
  *
 • 44
  *
 • 46
  *
 • 48
  *
2
1
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""