за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Тегови

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Цена
zenski
unisex
vozrasni
18 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-1.5
712 ДЕН
Заштеда 20%
890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-0.5
472 ДЕН
Заштеда 20%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови N.100.0817.010.OS
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови N.100.0818.010.OS
1.672 ДЕН
Заштеда 20%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW2212-3
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F707-08
354 ДЕН
Заштеда 40%
590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F710-01
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F708-10
474 ДЕН
Заштеда 40%
790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови LNE201F709-07
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Pročitajte

Ако постепено во тренингот воведувате вежби со различни тежини неизбежно е дека сте забележале промени. Вашите мускули реагираа и на тој начин тренингот станува се поинтензивен. Ова, сепак, не е чудно, затоа што тежините се повеќе од препорачан реквизит за сите што сакаат да ја подигнат својата форма на уште повисоко ниво и да го доведат телото до совршенство.

Теговите за раце, теговите за нозе како и останатата опрема за во фитнес центар, стана многу важен дел не само за рекреативните спортисти, туку и за професионалните спортисти, кои ги користат овие парчиња опрема за време на нивниот тренинг.

Тие се достапни, исто како и останатата спортска опрема во Sport Vision Online Shop. Наша препорака за сите вас кои сакате да го зголемите напорот на целото тело за време на тренингот (само внимавајте да не претерате) се плочките со тежина кои како реквизит се идеални за сите кардио вежби. Исто така и фитнес експандерите брзо ќе ги засакате затоа што постигнуваат неверојатни резултати. Изберете го идеалниот реквизит за тренинг во зависност од делот што сакате да го зајакнете или обликувате и нарачате уште денес на Sport Vision Online Shop.