Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Тегови

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
maski
unisex
vozrasni
5 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови N.100.0817.010.OS
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови N.100.0818.010.OS
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW2212-3
745 ДЕН
Заштеда 50%
1.490 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW 2201-4
834 ДЕН
Заштеда 40%
1.390 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Тегови RX AW1206-1
690 ДЕН
Големина
1
XXS
XS
S
MISC
M
L
XL
XXL
XXXL
3538
3942
4346
4750
Pročitajte

Ако постепено во тренингот воведувате вежби со различни тежини неизбежно е дека сте забележале промени. Вашите мускули реагираа и на тој начин тренингот станува се поинтензивен. Ова, сепак, не е чудно, затоа што тежините се повеќе од препорачан реквизит за сите што сакаат да ја подигнат својата форма на уште повисоко ниво и да го доведат телото до совршенство.

Теговите за раце, теговите за нозе како и останатата опрема за во фитнес центар, стана многу важен дел не само за рекреативните спортисти, туку и за професионалните спортисти, кои ги користат овие парчиња опрема за време на нивниот тренинг.

Тие се достапни, исто како и останатата спортска опрема во Sport Vision Online Shop. Наша препорака за сите вас кои сакате да го зголемите напорот на целото тело за време на тренингот (само внимавајте да не претерате) се плочките со тежина кои како реквизит се идеални за сите кардио вежби. Исто така и фитнес експандерите брзо ќе ги засакате затоа што постигнуваат неверојатни резултати. Изберете го идеалниот реквизит за тренинг во зависност од делот што сакате да го зајакнете или обликувате и нарачате уште денес на Sport Vision Online Shop.