Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.

Killtec

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА KILLTEC ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА4042444648
ИНТ.SMLXLXXL
ОБЕМ НА ГРАДИ96100104108112
ОБЕМ НА СТРУК7681869196
ОБЕМ НА КОЛКОВИ97102107109114

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА KILLTEC ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНА34363840424446
ИНТ.SSMMLLXL
ОБЕМ НА ГРАДИ84899499104107117
ОБЕМ НА СТРУК7684899499102107
ОБЕМ НА КОЛКОВИ899799102109112119

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА KILLTEC ОБЛЕКА (момчиња)
ГОЛЕМИНА810121416
ОБЕМ НА ГРАДИ6971768186
ОБЕМ НА СТРУК65.569727578.5
ОБЕМ НА КОЛКОВИ73.577.5849095

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА KILLTEC ОБЛЕКА (девојчиња)
ГОЛЕМИНА810121416
ОБЕМ НА ГРАДИ6471768186
ОБЕМ НА СТРУК58.56163.568.571
ОБЕМ НА КОЛКОВИ5966727783

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
string(0) ""
string(0) ""