Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.05.2019.

Killtec

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА KILLTEC ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАINT.ГРАДИСТРУККОЛКОВИ
40S967697
42M10081102
44L10486107
46XL1089196
48XXL11296114

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА KILLTEC ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАINT.ГРАДИСТРУККОЛКОВИ
34S847689
36S898497
38M948999
40M9994102
42L10499109
44L107102112
46XL117107119

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА KILLTEC ОБЛЕКА (момчиња)
ГОЛЕМИНАГРАДИСТРУККОЛКОВИ
86966.573.5
10716977.5
12767284
14817590
168678.595

 

 
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА KILLTEC ОБЛЕКА (девојчиња)
ГОЛЕМИНАГРАДИСТРУККОЛКОВИ
86458.559
10716166
127663.572
148168.577
16867183

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА