Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.05.2019.

Under armour

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА МАШКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАXSSMMDLGXL2XL3XL
ОБЕМ НА ГРАДИ76-8186-9296-102106-112116-122127-132137-142
ОБЕМ НА СТРУК67-7072-7680-8589-9499-104109-116121-127
ОБЕМ НА КОЛКОВИ81-8486-9094-98102-107112-117122-127132-137

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ЖЕНСКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАXSSMMDLGXL2XL
ОБЕМ НА ГРАДИ83-8588-9093-9599-103107-110114-118
ОБЕМ НА СТРУК65-6770-7275-7781-8589-9397-100
ОБЕМ НА КОЛКОВИ88-9093-9598-100104-108112-116119-123

 

ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ ЗА ДЕТСКА UNDER ARMOUR ОБЛЕКА
ГОЛЕМИНАYXSYSMYMDYLGYXL
ОБЕМ НА ГРАДИ61-6466-6972-7680-8590-95
ОБЕМ НА СТРУК58-6060-6264-6671-7681-86
ОБЕМ НА КОЛКОВИ64-6670-7276-8186-9197-102

 

Напомена: Големините наведени во cm се наведени ориентациски, за да можете полесно и поточно да ја одберете потребната големина. Големините наведени во CM се превземени од спецификациите на производителот и постои можност за отстапки кај одредени модели.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
07.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА
06.
May.
2019.
ТАБЕЛА СО ГОЛЕМИНИ - ОБЛЕКА