Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Трчање, фудбал, кошарка, тренинг - каква активност избирате летово? Погледнете ја понудата на летни обувки, облека и опрема за мажи, бидејќи секој од моделите во нашиот online shop е избран со цел да ви овозможи максимален комфор и уживање во сите спортови ова лето.

Задржете ја вашата летна форма на врвно ниво! Погледнете ја понудата на женската колекција за тренинг, трчање и други спортски активности во кои ќе уживате во текот на летото. Сите модели можете да ги нарачате сега во нашиот online shop.

Летото е омилена сезона кај најмладите љубители на спортот. Летни кампови, активности на плажа, одење на базен - има многу причини да им обезбедите на вашите момчиња и девојчиња удобни и квалитетни летни обувки, облека и опрема. Нарачајте online.