Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Трчање и (или) тренинг - каква активност избравте оваа есен?

Погледнете ја понудата на спортски обувки, облека и опрема за мажи, бидејќи секој од моделите во нашиот Online shop e избран да ви обезбеди максимална удобност и врвни перформанси.

Чувајте ја вашата форма на врвно ниво!

Погледнете ја женската колекцијата за тренинг во која ќе уживате. Сите модели сега се достапни во нашиот Online shop.