Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION ЖЕНСКА КОМБИНАЦИЈА 1

Внеси ги во кошничката кои било два понудени Champion производи и те очекува 20% попуст или комбинирај три производи за попуст од 30%.

Патики Код на производ: S11278-WW001
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
  • 36 * 22.5
  • 37 * 23.5
  • 38 * 24
  • 39 * 25
  • 40 * 25.5
  • 41 * 26.5
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 113250-PS144
4.090 ДЕН
2.045 ДЕН
Заштеда: 2.045 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S *
  • M *
  • L *
  • XL *
Зачувајте во листата на желби