Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion за девојчиња

Изберете Champion пакет за вашиот ученик - патики и тренерки за само 4690 денари! Ние издвоивме посебни модели за девојчиња, а ваше е само да ја направите најдобрата можна комбинација и да ги усреќите вашите најмили. 

Патики Код на производ: S32704-WW001
2.190 ДЕН
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 34 34
 • 35 35
Зачувајте во листата на желби
Патики Код на производ: S32705-WW001
2.390 ДЕН
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39 24.5
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHA223G400-80
3.990 ДЕН
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • XS 5-6г.
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: CHE223G102-01
1.590 ДЕН
954 ДЕН
Заштеда: 636 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • ONE Унив.
Зачувајте во листата на желби