Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Champion за момчиња

Изберете Champion пакет за вашиот ученик - патики и тренерки за само 4690 денари! Ние издвоивме посебни модели за момчиња, а ваше е само да ја направите најдобрата можна комбинација и да ги усреќите вашите најмили. 

Патики Код на производ: S32703-BS501
2.390 ДЕН
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
Зачувајте во листата на желби
Патики Код на производ: S32702-BS501
2.190 ДЕН
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHA223B400-21
3.990 ДЕН
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • XS 5-6г.
 • S 7-8г.
 • M 9-10г.
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: CHE223B102-02
1.590 ДЕН
1.272 ДЕН
Заштеда: 318 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • ONE Унив.
Зачувајте во листата на желби