Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ЛЕТНИ ФАВОРИТИ

Маица Код на производ: 113706-RS008
1.189,99 ДЕН
833,00 ДЕН
Заштеда: 357,00 ДЕН
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: CK2252-100
1.690,00 ДЕН
1.352,00 ДЕН
Заштеда: 338,00 ДЕН
Izaberite veličinu
L
2XL
Зачувајте во листата на желби
Шорцеви Код на производ: CHA201F200-44
1.490,00 ДЕН
745,00 ДЕН
Заштеда: 745,00 ДЕН
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: CJ4880-326
3.990,00 ДЕН
3.192,00 ДЕН
Заштеда: 798,00 ДЕН
Izaberite veličinu
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""