Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Попуст од 20% на три или повеќе NIKE производи!

Направи комбинација - купи минимум три различни производи и добиј попуст од 20%.

Попустот ќе биде пресметан во корпа.

Патики Код на производ: CD6906-101
3.951,00 MKD
4.390,00 MKD
Заштеда: 439,00 MKD
Izaberite veličinu
4Y
5Y
5.5Y
6Y
6.5Y
7Y
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: CK3417-100
1.251,00 MKD
1.390,00 MKD
Заштеда: 139,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: CJ6937-091
2.421,00 MKD
2.690,00 MKD
Заштеда: 269,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Хеланки Код на производ: CJ6946-469
1.521,00 MKD
1.690,00 MKD
Заштеда: 169,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: BA6032-610
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm
1.890,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
MISC
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""