Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION АКЦИЈА ЗА ВРЗАНА ПРОДАЖБА ЗА ЖЕНИ

Со купување на два Champion производи од листата, купувачот остварува попуст од 50% на вториот производ со иста или пониска цена.
Акцијата важи до 16.10.2019.
Акцијата не може да се комбинира со други акции на Online shop.

Дуксер Код на производ: 113074-EZ502
2.390,00 ДЕН
1.434,00 ДЕН
Заштеда: 956,00 ДЕН
Izaberite veličinu
M
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 113072-KK001
2.490,00 ДЕН
1.245,00 ДЕН
Заштеда: 1.245,00 ДЕН
Izaberite veličinu
XS
L
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 113074-PS013
2.390,00 ДЕН
1.434,00 ДЕН
Заштеда: 956,00 ДЕН
Izaberite veličinu
S
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: 113076-EZ502
1.990,00 ДЕН
1.194,00 ДЕН
Заштеда: 796,00 ДЕН
Izaberite veličinu
XS
S
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""