Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комплет тренерки + патики + ранец САМО 3690 ДЕН.

Нарачај ги сите три производи во посакуваната големина и цената ќе биде пресметана во корпа. 

Патики Код на производ: S31826-BS501
2.190,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
36
37
38
39
Зачувајте во листата на желби
Патики Код на производ: S31825-BS501
1.890,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
28
29
30
31
32
33
34
35
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHZ193340-2192
2.990,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Izaberite veličinu
XS
S
M
L
XL
XXL
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: CHRH193830-2192
890,00 MKD
Заштеда: 0,00 MKD
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""