Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION АКЦИЈА ЗА ВРЗАНА ПРОДАЖБА ЗА МАЖИ

Со купување на дуксер и долен дел од листата на издвоени производи остварувате попуст од 25%, а со купување на дуксер, долен дел и маица од истата листа остварувате попуст од 30% на редовната продажна цена на овие производи.

Дуксер Код на производ: 214542-EM006
2.990 ДЕН
1.794 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S S
  • M M
  • XL XL
  • 2XL 2XL
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 214542-BS501
2.990 ДЕН
1.794 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Зачувајте во листата на желби
string(0) ""
string(0) ""