Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Jordan за тинејџери

Патики Код на производ: CD6894-001
5.890 ДЕН
4.418 ДЕН
Заштеда: 1.472 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • 4.5Y 36.5
  • 5Y 37,5
  • 5.5Y 38
  • 6Y 38,5
  • 6.5Y 39
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: 957455-023
Големини: XS - 6-8 год; S - 8-10 год; M - 10-12 год; L - 12-13 год; ...
2.190 ДЕН
1.314 ДЕН
Заштеда: 876 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • M M
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: 9A0257-R78
Димензии: 44,5 cm x 25,5 cm x 16,5 cm
4.090 ДЕН
2.454 ДЕН
Заштеда: 1.636 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • 1 *
Зачувајте во листата на желби