Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Секогаш препознатлив

Јакна Код на производ: 95A036-F69
Големини: XS - 6-8 год; S - 8-10 год; M - 10-12 год; L - 12-13 год; ...
3.290 ДЕН
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
  • S * 56-59
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: 9A0381-023
Димензии: 44,5 cm x 29 cm x 15 cm
2.990 ДЕН
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • ONE *
Зачувајте во листата на желби