Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Jordan за најмалите

Патики Код на производ: CD6894-001
5.890 ДЕН
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
Зачувајте во листата на желби
Маица Код на производ: 857972-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
1.090 ДЕН
709 ДЕН
Заштеда: 381 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 6X *
 • 6 M
Зачувајте во листата на желби
Дуксер Код на производ: 857423-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
2.390 ДЕН
1.554 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 4 XS
Зачувајте во листата на желби
Долен дел тренерки Код на производ: 857530-E4F
Големини: 2XS - 2-3 год; XS - 3-4 год; S - 4-5 год; M - 5-6 год; L ...
2.090 ДЕН
1.254 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 4 XS
 • 5 S
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: 9A0257-R78
Димензии: 44,5 cm x 25,5 cm x 16,5 cm
4.090 ДЕН
2.250 ДЕН
Заштеда: 1.840 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 1 *
Зачувајте во листата на желби