Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Сандали

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
zenski
vozrasni
26 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 26709-26286
Женски сандали за пливање
2.790 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 26709-26284
Женски сандали за пливање
2.790 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82429-26049
Женски сандали за пливање
1.690 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82842-24749
Женски сандали за пливање
1.390 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82769-20746
Женски сандали
763 ДЕН
Заштеда 30%
1.090 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
3637
3738
3839
3940
4041
4142
4243
4344
4445
4546
4647
4748
4849
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82429-25970
Женски сандали за пливање
1.690 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 83179-24758
Женски сандали за пливање
1.490 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали DJ6607-600
Женски сандали
4.090 ДЕН
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали DJ6607-001
Женски сандали
4.090 ДЕН
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82283-21345
Женски сандали
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали CV5515-001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Вашата авантура започнува со женските сандали Nike Canyon. Тие имаат подебел ѓон, сред...
Женски сандали
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Големина
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82842-24758
Женски сандали за пливање
654 ДЕН
Заштеда 40%
1.090 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 82893-20197
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Женски сандали за пливање
833 ДЕН
Заштеда 30%
1.190 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82842-21112
Женски сандали за пливање
1.090 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 26584-20973
Женски сандали за пливање
714 ДЕН
Заштеда 40%
1.190 ДЕН
Големина
35
35.5
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
44
45
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82662-24753
Женски сандали
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
37
38
39
40
43
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82429-24708
Женски сандали
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
3637
3738
3839
3940
4041
4142
4243
4344
4445
4546
4647
4748
4849
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 17811-90058
Женски сандали
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
3637
3738
3839
3940
4041
4142
4243
4344
4445
4546
4647
4748
4849
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 17811-90210
Женски сандали
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
3637
3738
3839
3940
4041
4142
4243
4344
4445
4546
4647
4748
4849
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Сандали 82662-21288
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски сандали
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
37
38
39
40
43
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 17598-90062
Женски сандали
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Сандали 17598-90078
Женски сандали
1.323 ДЕН
Заштеда 30%
1.890 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82626-20766
Женски сандали
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
4142
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сандали 82626-20354
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски сандали
1.043 ДЕН
Заштеда 30%
1.490 ДЕН
Големина
37
38
39
40
3536
4142