Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Производи
по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
Lista: НАПРАВИ СВОЈ LONSDALE MIX!
51 производи

НАПРАВИ СВОЈ LONSDALE MIX!

Додадете во кошничка било кој Lonsdale артикл од новата колекција и искористете го попустот од 30% или изберете два или повеќе артикли и добијте фантастичен попуст од 50%! Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот автоматски се пресметува во кошничката Погледнете ги сите артикли од понудата ОВДЕ.