Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ


Празници се ближат!

Истражете ја нашата разновидна понуда на обувки, облека и опрема за мажи и пронајдете го совршениот подарок за него кој ќе го израдува.


Посебните моменти ги делиме со најмилите.

Затоа погледнете ја нашата празнична понуда за жени и изберете подарок за неа, и покажете ѝ колку ви значи.


Нивната насмевка е најдобар подарок.
За празнични моменти кои се паметат, побарајте совршен подарок од широкиот асортиман
на детските обувки, облека и додатоци, кои на вашите малечки ќе ѝм дадат топлина и ќе ѝм измамат насмевка на лицето.

ЗА ЉУБИТЕЛИТЕ НА СПОРТОТ