Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/sportvision.mk/httpdocs/nb-public/controllers/order_cancel.php on line 36

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/sportvision.mk/httpdocs/nb-public/controllers/order_cancel.php on line 36

Notice: Trying to get property of non-object in /var/www/vhosts/sportvision.mk/httpdocs/nb-public/controllers/order_cancel.php on line 36
Поништување на нарачка | Sport Vision
Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Поништување на нарачка

Moguće je poništiti samo porudžbinu za koju je kao način plaćanja izabrano plaćanje pouzećem!
string(0) ""
string(0) ""