Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Нарачување
20.07.2017.

Потврда на нарачка

На дното на страната Ваша корпа со кликнување на копчето Прифаќам, ја потврдувате Вашата нарачка.

Како потврда на Вашата нарачка ќе добиете нова страница Успешна нарачка и емаил известување за креирана нарачка.

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични статии

string(0) ""
string(0) ""