Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Патики

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Цена
zenski
ellesse
102 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELT193200-01
2.691,00 MKD
Заштеда 10%
2.990,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191201-62
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191201-20
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191208-80
1.307,00 MKD
1.867,00 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191202-11
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191272-10
1.506,00 MKD
1.883,00 MKD
2.690,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191202-10
1.743,00 MKD
Заштеда 30%
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191205-11
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191205-10
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191272-02
1.506,00 MKD
1.883,00 MKD
2.690,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191286-01
1.614,00 MKD
2.017,00 MKD
2.690,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191286-03
1.506,00 MKD
2.152,00 MKD
2.690,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ191208-31
1.394,00 MKD
1.992,01 MKD
2.490,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELA191202-10
1.533,00 MKD
Заштеда 30%
2.190,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELA191202-30
1.314,00 MKD
1.642,01 MKD
2.190,00 MKD
string(0) ""
string(0) ""