за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
trcanje
vozrasni
312 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 3024888-003
Женски патики за трчање
4.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026732-600
Женски патики за трчање
9.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DJ7929-301
Женски патики за трчање
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR2670-001
Женски патики за трчање
11.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO9477-600
Женски патики за трчање
7.014 ДЕН
Заштеда 40%
11.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM0821-301
Женски патики за трчање
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW3421-005
Женски патики за трчање
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD3024-300
Женски патики за трчање
6.834 ДЕН
Заштеда 40%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ3016-400
Женски патики за трчање
9.592 ДЕН
Заштеда 20%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM3414-004
Женски патики за трчање
9.112 ДЕН
Заштеда 20%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ5221-100
Женски патики за трчање
6.834 ДЕН
Заштеда 40%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM3414-001
Женски патики за трчање
9.112 ДЕН
Заштеда 20%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DM3414-002
Женски патики за трчање
9.112 ДЕН
Заштеда 20%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW3421-500
Женски патики за трчање
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX1937-200
Женски патики за трчање
6.834 ДЕН
Заштеда 40%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX1936-200
Женски патики за трчање
7.674 ДЕН
Заштеда 40%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026147-600
Женски патики за трчање
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DC9993-003
Женски патики за трчање
7.674 ДЕН
Заштеда 40%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024905-500
Женски патики за трчање
7.432 ДЕН
Заштеда 20%
9.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024911-601
Женски патики за трчање
8.472 ДЕН
Заштеда 20%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3024907-300
Женски патики за трчање
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.