за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
outdoor
vozrasni
25 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
11.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Женски outdoor патики
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
8.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.990 ДЕН
Заштеда 20%
7.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
5.510 ДЕН
Заштеда 20%
6.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
6.501 ДЕН
Заштеда 30%
9.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
7.030 ДЕН
Заштеда 20%
8.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A52R366U1
Женски outdoor патики
7.623 ДЕН
Заштеда 30%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.903 ДЕН
Заштеда 30%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
4.193 ДЕН
Заштеда 40%
6.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
14.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.990 ДЕН
Заштеда 20%
9.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
9.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
8.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Женски outdoor патики
5.153 ДЕН
Заштеда 40%
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски outdoor патики
5.152 ДЕН
Заштеда 40%
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5LWKNY71
Женски outdoor патики
7.833 ДЕН
Заштеда 30%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.