за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
kosarka
vozrasni
23 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за кошарка за возрасни
6.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA0694-003
Патики за кошарка за возрасни
5.094 ДЕН
Заштеда 40%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA0694-002
Патики за кошарка за возрасни
5.943 ДЕН
Заштеда 30%
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC9339-400
Патики за кошарка за возрасни
7.794 ДЕН
Заштеда 40%
12.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3024971-301
Патики за кошарка за возрасни
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ4100-004
Патики за кошарка за возрасни
4.473 ДЕН
Заштеда 30%
6.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за кошарка
2.572 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DD9535-102
Патики за кошарка за возрасни
4.232 ДЕН
Заштеда 20%
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM0825-005
Патики за кошарка за возрасни
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики за кошарка за возрасни
5.030 ДЕН
Заштеда 20%
6.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики за кошарка за возрасни
5.030 ДЕН
Заштеда 20%
6.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за кошарка
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN1857-610
Женски патики за кошарка
4.053 ДЕН
Заштеда 30%
5.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за кошарка
3.576 ДЕН
4.470 ДЕН
5.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за кошарка
4.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Женски патики за кошарка
3.256 ДЕН
4.070 ДЕН
5.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ0204-500
Патики за кошарка за возрасни
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за кошарка
2.394 ДЕН
Заштеда 40%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3403-003
Унисекс патиките за кошарка Nike PRECISION 5 ќе ви овозможат брзина, стабилност и енерг...
Патики за кошарка за возрасни
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.