за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Цена
zenski
unisex
champion
vozrasni
28 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11634-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
1.977 ДЕН
2.472 ДЕН
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11634-PS013
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
1.977 ДЕН
2.472 ДЕН
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11630-VS007
Женски патики за трчање
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11633-WW001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11631-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
1.913 ДЕН
2.392 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11631-PS071
Женски патики
2.093 ДЕН
Заштеда 30%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11632-PS071
Женски патики
1.913 ДЕН
2.392 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11630-MS042
Женски патики за трчање
2.443 ДЕН
Заштеда 30%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11635-WW001
Женски патики
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11632-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
1.913 ДЕН
2.392 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11636-WW001
Женски патики
2.023 ДЕН
Заштеда 30%
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11633-KK001
Женски патики
2.233 ДЕН
2.792 ДЕН
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11635-PS071
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Женски патики
1.593 ДЕН
1.992 ДЕН
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11633-MS042
Женски патики
2.233 ДЕН
2.792 ДЕН
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11587-PS053
Женски патики
1.367 ДЕН
1.953 ДЕН
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11590-RS501
Женски патики
1.514 ДЕН
2.163 ДЕН
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11589-KK001
Женски патики
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11529-KK001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за трчање
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.