за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
372 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF231F124-01
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Женски патики
1.913 ДЕН
2.392 ДЕН
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DD9285-061
Женски патики за тренинг
3.897 ДЕН
4.872 ДЕН
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7523-009
Женски патики
5.146 ДЕН
6.433 ДЕН
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
3.714 ДЕН
Заштеда 40%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
9.441 ДЕН
Заштеда 30%
13.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
6.221 ДЕН
Заштеда 30%
8.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики
5.661 ДЕН
Заштеда 30%
8.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
4.792 ДЕН
Заштеда 40%
7.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
6.151 ДЕН
Заштеда 30%
8.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
4.344 ДЕН
Заштеда 50%
8.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
5.212 ДЕН
Заштеда 40%
8.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за трчање за возрасни
6.011 ДЕН
Заштеда 30%
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски патики за трчање
3.094 ДЕН
Заштеда 50%
6.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики за тенис
2.752 ДЕН
Заштеда 40%
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
adidas ADVANTAGE се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ел...
Женски патики
2.572 ДЕН
Заштеда 40%
4.288 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
adidas ADVANTAGE се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ел...
Женски патики за тенис
2.752 ДЕН
Заштеда 40%
4.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.903 ДЕН
Заштеда 30%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47064100
Женски патики за трчање
5.523 ДЕН
Заштеда 30%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L47066800
Женски патики за трчање
5.593 ДЕН
Заштеда 30%
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11100-KK001
Женски патики за тренинг
1.495 ДЕН
Заштеда 50%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELJ181212-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Женски патики
876 ДЕН
Заштеда 60%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.