за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
Листа: Outdoor ponuda
105 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
7.903 ДЕН
Заштеда 30%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
7.903 ДЕН
Заштеда 30%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Женски outdoor патики
4.193 ДЕН
Заштеда 40%
6.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027051383
Машки outdoor патики
8.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027091010
Машки outdoor патики
7.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027091383
Машки outdoor патики
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 2027211010
Женски outdoor патики
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1982291383
Машки outdoor патики
4.792 ДЕН
Заштеда 20%
5.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G3BAUV1
Машки outdoor патики
7.203 ДЕН
Заштеда 30%
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A4OAWNY71
Машки outdoor патики
6.223 ДЕН
Заштеда 30%
8.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A52R2GVV1
Машки outdoor патики
7.623 ДЕН
Заштеда 30%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5G3B4V01
Машки outdoor патики
7.833 ДЕН
Заштеда 30%
11.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики NF0A5JCY4M11
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки outdoor патики
6.363 ДЕН
Заштеда 30%
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.