за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
trening
45 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за тренинг
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DM0823-003
Машки патики за тренинг
5.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025520-001
Машки патики за тренинг
8.232 ДЕН
Заштеда 20%
10.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026213-600
Машки патики за тренинг
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3025081-600
Машки патики за тренинг
8.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025516-300
Машки патики за тренинг
8.312 ДЕН
Заштеда 20%
10.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025565-500
Машки патики за тренинг
6.312 ДЕН
Заштеда 20%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CQ9356-300
Машки патики за тренинг
3.003 ДЕН
Заштеда 30%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3026074-001
Машки патики за тренинг
9.432 ДЕН
Заштеда 20%
11.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики 1071A078-401
Машки патики за тренинг
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1071A049-404
Машки патики за тренинг
5.912 ДЕН
Заштеда 20%
7.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тренинг
3.030 ДЕН
Заштеда 20%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1071A054-108
Машки патики за тренинг
3.752 ДЕН
Заштеда 20%
4.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025080-300
Машки патики за тренинг
7.194 ДЕН
Заштеда 40%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики 3025080-301
Машки патики за тренинг
7.194 ДЕН
Заштеда 40%
11.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH3394-401
Машки патики за тренинг
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DM0829-100
Машки патики за тренинг
6.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за тренинг
3.270 ДЕН
Заштеда 20%
4.088 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.