за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
nike
293 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV3853-401
Машки патики за трчање
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4343-100
Машки патики за фудбал
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DB2477-002
Машки патики
8.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD9485-600
Машки патики за фудбал
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 580456-009
Машки патики за фудбал
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DQ0795-100
Машки патики
7.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CZ1856-002
Машки патики за трчање
8.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4345-100
Машки патики за фудбал
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DV2020-800
Машки патики за тенис
8.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4985-002
Машки патики за кошарка
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC9402-001
Машки патики
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1773-301
Машки патики за тенис
10.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV4129-102
Машки патики за трчање
17.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ0795-013
Машки патики
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.