за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
kosarka
53 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV1193-901
Машки патики за кошарка
9.354 ДЕН
Заштеда 40%
15.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DX4985-002
Машки патики за кошарка
9.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DH1537-003
Машки патики за кошарка
6.834 ДЕН
Заштеда 40%
11.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DD9538-102
Машки патики за кошарка
6.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ4052-002
Машки патики за кошарка
7.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DD6958-065
Машки патики за кошарка
9.163 ДЕН
Заштеда 30%
13.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AR3762-100
Машки патики за кошарка
4.674 ДЕН
Заштеда 40%
7.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DJ6012-004
Машки патики за кошарка
5.663 ДЕН
Заштеда 30%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CZ4052-102
Машки патики за кошарка
5.663 ДЕН
Заштеда 30%
8.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7189-002
Машки патики за кошарка
6.354 ДЕН
Заштеда 40%
10.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за кошарка
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.