за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
adidas
196 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
9.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
13.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
9.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за тренинг
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
9.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
10.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за кошарка
10.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
7.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
11.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки патики за трчање
8.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Машки outdoor патики
11.688 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.