за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Листа: ONLINE РАСПРОДАЖБА
330 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики
5.172 ДЕН
Заштеда 30%
7.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M650-62
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
1.945 ДЕН
Заштеда 50%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики ELF231M112-01
Машки патики
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DH5425-004
Машки патики за трчање
10.232 ДЕН
Заштеда 20%
12.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S22157-RS001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
2.373 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
2
ocene
2
Машки патики за трчање
3.282 ДЕН
Заштеда 30%
4.688 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
9.442 ДЕН
Заштеда 30%
13.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки патики за трчање
6.292 ДЕН
Заштеда 30%
8.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики за трчање за возрасни
6.012 ДЕН
Заштеда 30%
8.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
9
ocene
9
adidas ADVANTAGE BASE се патики за мажи. Едноставниот и елегантен дизајн е надополнет ...
Машки патики за тенис
2.652 ДЕН
Заштеда 30%
3.788 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машки outdoor патики
7.903 ДЕН
Заштеда 30%
11.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DC2548-100
Машки патики
6.433 ДЕН
Заштеда 30%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DB1549-001
Машки патики
8.152 ДЕН
Заштеда 20%
10.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC4073-001
Машки патики за трчање
6.433 ДЕН
Заштеда 30%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DC4073-003
Машки патики за трчање
6.433 ДЕН
Заштеда 30%
9.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7625-002
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за трчање
5.754 ДЕН
Заштеда 40%
9.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики L41723000
Машки патики за трчање
5.523 ДЕН
Заштеда 30%
7.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики за тенис
6.642 ДЕН
Заштеда 30%
9.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M650-66
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
1.945 ДЕН
Заштеда 50%
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M650-1X
Машки патики
1.995 ДЕН
Заштеда 50%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M650-29
Prosecna ocena:
ocene
5
ocene
5
Машки патики
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M650-21
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки патики
1.995 ДЕН
Заштеда 50%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M651-01
Prosecna ocena:
ocene
4
ocene
4
Машки патики
1.995 ДЕН
Заштеда 50%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CHF221M651-10
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Машки патики
1.995 ДЕН
Заштеда 50%
3.990 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.