за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Категорија
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
tenis
71 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Детски патики за тенис
2.488 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.531 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Детски патики
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Детски патики
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.021 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Детски патики
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.671 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.671 ДЕН
Заштеда 30%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.021 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
2.021 ДЕН
Заштеда 30%
2.888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.910 ДЕН
Заштеда 20%
2.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Детски патики
1.670 ДЕН
Заштеда 20%
2.088 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.