за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Патики

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
deca-momcinja
deca-devojcinja
kids
champion
79 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32788-BS501
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32802-WW001
Детски патики
1.529 ДЕН
1.912 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32801-WW001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32798-VS041
Детски патики
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32797-PS053
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32785-BS043
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32796-WW001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32790-WW001
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32799-WW001
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Детски патики
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32795-VS014
Детски патики
1.338 ДЕН
1.673 ДЕН
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32789-RS001
Prosecna ocena:
ocene
3
ocene
3
Детски патики
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Без разлика на годините и начинот на живот, патиките се вбројуваат во парче обувки без кои повеќето од нас не можеме да го замислиме денот. Доколку во меѓувреме почнуваме да се занимаваме со спорт, купуваме патики кои во целост се прилагодени на физичката активност за која сме одлучени. Меѓутоа, не се откажуваме ниту од lifestyle моделите, кои ги носиме на патот до теретаната или останатите пригоди. Сите модели на спортски и lifestyle патики можат да се пронајдат и нарачаат на Sport Vision Online Shop.

Покрај познатите брендови Nike, Adidas, Champion, New Balance, Reebok, Ellesse и UmbroSport Vision понудата ја сочинуваат патики за фудбал, патики за баскет или кошарка, меѓутоа и патики за тренинг и за трчање, додека пак lifestyle патиките ќе ви бидат најдобар партнер доколку спортскиот стил со задоволство го носите и во секојдневни варијанти.

За сите вас кои со патиките носите и тренерки, ви подготвивме широка понуда на модели. Побарајте ги патиките кои совршено ќе ви одговараат и целосно ќе бидат прилагодени на сите ваши потреби.