Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
167 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F117-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE211F111-12
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F116-12
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F105-01
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193206-12
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE203F116-01
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE203F104-12
1.868 ДЕН
Заштеда 25%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE201F101-01
Димензии: 30 cm x 30 cm x 60 cm
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE202F114-10
Димензии: 46 cm x 44 cm x 28 cm
709 ДЕН
Заштеда 35%
1.090 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F102-01
Димензии: 23 cm x 11 cm x 18 cm
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F105-08
Димензии: 36 cm x 11 cm x 35 cm
1.424 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F106-01
Димензии: 40 cm x 15 cm x 25 cm
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F103-01
Димензии: 35 cm x 12 cm x 27 cm
1.749 ДЕН
Заштеда 35%
2.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F103-03
Димензии: 35 cm x 12 cm x 27 cm
1.749 ДЕН
Заштеда 35%
2.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193856-888
Димензии: 45 cm x 35 cm x 13 cm
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193213-30
1.992 ДЕН
Заштеда 20%
2.490 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHTB193850-889
Димензии: 35 cm x 30 cm x 14 cm
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHTB193850-399
Димензии: 35 cm x 30 cm x 14 cm
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH191200-02
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELRH191200-01
1.393 ДЕН
Заштеда 30%
1.990 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET191210-12
Димензии: 33 cm x 27 cm
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET191222-11
1.619 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET191213-55
Димензии: 35 cm x 29 cm x 15 cm
1.749 ДЕН
Заштеда 35%
2.690 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.

string(0) ""
string(0) ""