Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Бренд
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
zenski
unisex
vozrasni
Outlet
484 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F102-01
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F104-10
1.043,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.490,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 1342651-002
1.974,00 ДЕН
Заштеда 40%
3.290,01 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F105-08
1.533,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.190,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F106-01
1.743,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.490,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F103-01
1.614,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.690,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE201F103-03
1.614,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.690,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA6109-011
1.603,00 ДЕН
Заштеда 30%
2.290,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHRH193856-888
1.494,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.490,00 ДЕН
Големина
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193215-50
1.494,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.490,00 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193213-30
1.494,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.490,00 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELET193216-12
1.314,00 ДЕН
Заштеда 40%
2.190,00 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5879-010
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 1342651-669
2.139,00 ДЕН
Заштеда 35%
3.290,01 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 1327793-041
1.619,00 ДЕН
Заштеда 35%
2.490,00 ДЕН
Големина
OSFY
OSFW
OSFA
OSFM
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-082
Димензии: 48 cm x 30 cm x 15 cm
1.323,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.889,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5879-610
1.229,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.889,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец BA5773-010
Димензии: 46 cm x 30 cm x 13 cm
1.183,00 ДЕН
Заштеда 34%
1.790,00 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец BA5876-451
1.229,00 ДЕН
Заштеда 35%
1.889,99 ДЕН
Големина
BV
OSFT
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
832,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.188,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 46 cm x 28 cm x 15 cm
1.042,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.488,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
832,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.188,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 47 cm x 29 cm x 15 cm
1.042,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.488,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Димензии: 46 cm x 28 cm x 16 cm
1.042,00 ДЕН
Заштеда 30%
1.488,00 ДЕН
Големина
OG
NS
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.

string(0) ""
string(0) ""