Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Прикажи повеќе
Брендови
Прикажи повеќе
Возраст
Големина
Прикажи повеќе
Цена
maski
unisex
vozrasni
Lista: IZDVOJENA PONUDA
386 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи 1365882-001
Патики за тренинг за возрасни
534 ДЕН
Заштеда 40%
890 ДЕН
Големина
1X
2X
3X
2XS
XS
YSM
SM
S
YMD
MD
M
YLG
YXL
LG
L
XL
2XL
3XL
4XL
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE221M108-01
1.743 ДЕН
Заштеда 30%
2.490 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE221U101-01
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223M109-01
1.590 ДЕН
Заштеда 45%
2.890 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE223M109-62
1.590 ДЕН
Заштеда 45%
2.890 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.162 ДЕН
Заштеда 35%
1.788 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
967 ДЕН
Заштеда 35%
1.488 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
967 ДЕН
Заштеда 35%
1.488 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE213M109-01
1.150 ДЕН
Заштеда 45%
2.090 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец CHE213M109-02
1.150 ДЕН
Заштеда 45%
2.090 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE213M103-Z1
945 ДЕН
Заштеда 50%
1.890 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0172-023
Димензии: 50 cm x 30 cm x 14 cm
Ранец
3.374 ДЕН
Заштеда 35%
5.190 ДЕН
Големина
CHLD
YTH
INF
1
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9A0172-W0G
3.843 ДЕН
Заштеда 30%
5.490 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9B0503-650
1.370 ДЕН
Заштеда 45%
2.490 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец NF0A3VXFKZ3
Димензии 29cm x 21 cm x 48 cm
2.445 ДЕН
Заштеда 50%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Ранец 9B0503-GEH
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Големина
CHLD
BV
YTH
1
UNSZ
S
OSFY
OSFW
OSFA
OSFL
OSFM
OS
M
L
ONE
NS
PRO
12OZ
14OZ
16OZ
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец KAE223U045-01
3.294 ДЕН
Заштеда 40%
5.490 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.162 ДЕН
Заштеда 35%
1.788 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.162 ДЕН
Заштеда 35%
1.788 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
1.162 ДЕН
Заштеда 35%
1.788 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец ELE223M101-01
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Големина
1
UNSZ
OSFA
ONE
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381169
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
Ранец
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381162
Димензии: 42 cm x 30 cm x 13 cm
Ранец
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Ранец 12381165
Ранец
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Големина
1
OG
NS
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.