за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Опрема

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
trening
tinejdzeri
deca-malecki
bebe
kids-vozrast
66 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Капа CW5871-752
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Капа CW5871-691
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-492
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-663
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Капа DM8451-010
1.112 ДЕН
Заштеда 20%
1.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Капа CW5871-663
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Капа CW5871-010
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Nike Kids 'Beanie е удобна и топла детска капа дизајнирана за зимско време. Направе...
Детска капа
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа ED8628
710 ДЕН
Заштеда 20%
888 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Капа ED8649
1.010 ДЕН
Заштеда 15%
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа ED8620
1.010 ДЕН
Заштеда 15%
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Капа ED8647
1.010 ДЕН
Заштеда 15%
1.188 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1369814-410
1.192 ДЕН
Заштеда 20%
1.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.270 ДЕН
Заштеда 20%
1.588 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Качкет AV8055-623
927 ДЕН
Заштеда 15%
1.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.110 ДЕН
Заштеда 20%
1.388 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
870 ДЕН
Заштеда 20%
1.088 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1361550-600
1.012 ДЕН
Заштеда 15%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Качкет 1305457-001
952 ДЕН
Заштеда 20%
1.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Спортските обувки и спортската облека се неопходен дел од колекцијата на секој професионален спортист. Меѓутоа, овие парчиња облека не ги носат само професионални спортисти, туку и рекреативци и вистински вљубеници во автентичен, и пред се оригинален спортски стил. На нив спортската опрема им е потребна, но не и неопходна, за разлика од професионалните спортисти на кои поседувањето адекватна опрема им е од исклучителна важност за постигнување на подобри резултати.Токму од таа причина, понудата на Sport Vision ја опфаќа опремата наменета за професионални спортисти, но и за сите вљубеници во здрав и богат начин на живот.

Торби, ранци, чорапи, потници, тегови и сите други елементи од спортската опрема за вежбање надвор или во теретана, можат да се поделат во две категории – опрема наменета за сите вљубеници во спорт и опрема наменета за вистински авантуристи. Без разлика дали спаѓате во првата или другата група, машката спортска опрема и женската спортска опрема која е достапна на Sport Vision Online Shop целосно е прилагодена за сите ваши потреби, но и за потребите на вашето дете.

Спортската опрема за деца е неопходна за секое дете кое почнува професионално да се занимава со спорт. Уште од самиот почеток, му дава самодоверба, додека воедно ја спречува можноста за повреда и додатни непријатности.

Комплетна, а пред се разнолика спортска опрема достапна е на нашиот online shop. Taa e најдобриот детал да го надополните својот спортски стајлинг, меѓутоа и најдобар додаток за време на тренингот да го подобрите секое движење и вежбите кои ги правите.